"Neden Sürekli Bizimle Karşılaşıyorsunuz?

1988 yılında çıktığımız yolda kazandığımız tecrübe ile 1997 yılında sektörde faaliyetlerimize başladık.
Genç, tecrübeli ve dinamik bir yapıya sahip olan firmamız kısa zamanda kısa ve orta vadeli hedeflerini gerçekleştirerek uzun vadeli hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeleri dinamik yapımızla birleştirerek kaliteyi ön plana çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Menzil Elektrik tüm ayrıntıları ile planlanmış projelerle, sürekli gelişen teknolojideki yenilikleri her ölçekteki uygulamalarda dikkate alarak hareket etmektedir. Taahhüt sektöründe gerek işveren, gerekse diğer disiplinlerle uyum ve koordinasyon sağlamanın önemi başarının anahtarını oluşturmaktadır.
Bunların bilincinde olan Menzil Elektrik uzman kadrosu ve taşıdığı ekip ruhu ile doğru sonuçlara doğru zamanda ulaşmaktadır.

Pompa, hidrofor, dalgıç, blower, endüstriyel prosesler, elektrikli motor vb. birçok ekipman konusunda pazarlama ,taahhüt ve teknik servis hizmetleri ile sektöründe kalitesini belirleyip, tesadüflerle değil çok çalışarak büyümeyi planlayan Menzil Elektrik mesleki sorumluluk ve görevlerini yerine getirerek güvenilir mühendislik ve bakım onarım hizmeti vermeyi siz değerli müşterilerine taahhüt etmektedir.

 
 
 
 
Menzil Elektrik Mehmet Evci

Esenyurt / İstanbul / Türkiye

Telefon:
0555 962 18 18
 
 
E-Posta:
info@menzilelektrik.com
 
 
 
 
 
Ürünlerimizden
Google Adwords Internet Reklam, Sponsor Bağlantı Hizmeti