SATIŞ :
Menzil Elektrik, çalışmalarınızın aksatılmadan yürütülmesi için gerekli olan ürün, malzeme desteği konusunda yürüttüğü kesintisiz hizmet, deneyimi ve gayreti ile gerekse ürün gerekse sunulan hizmetlerde insan ve çevreye en güvenilir ve yüksek standartlarda cevap vermeyi kendine amaç edinmiştir bu sayede müşteri memnuniyetinin oluşmasındaki en önemli halkadır.
 
Menzil Elektrik ülkemizin ve dünyanın önde gelen pompa, hidrofor, dalgıç, derin kuyu pompaları, NFPA / FM / UL yangın pompaları, gemi sintine pompaları, deniz suyu uygulamaları, endüstriyel proses, diyaframlı pompa, blower, su teknolojileri ve vb. sistem ekipmanları üreticilerinin Türkiye mümessili ve ana bayii bazında ürün satışını yapmaktadır.
Fabrikalar, tesisler, makina imalatçıları, konutlar, vs. gibi, pompa sistem ve ekipmanları kullanılabilecek her türlü uygulama için sorunsuz farklı çözümlere kavuşabileceğiniz sistem ve ekipmanları şirketimizden sağlayabilirsiniz.
             
 
SATIŞ ÖNCESİ KEŞİF HİZMETLERİMİZ :
Tüm projelerinizin keşfi ve ürün seçimi konusunda uzman tesisat mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamızın kuruluşundan günümüze kadar devam eden YERİNDE KEŞİF politikasının amacı, projelerinize en uygun, en doğru ürünü seçmek;
          
 
TAAHHÜT / MONTAJ :
Menzil Elektrik satış konusuyla beraber teknik servis ve montaj konusunda da tamamen profesyoneldir. Satışı yapılan tüm ürünlerin devreye alımları (ilk çalıştırma) teknik servisimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Montaj konusunda ise siz değerli müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda piyasa değerlerinin altında, doğru, sorunsuz tesisat uygulama mantığı ile yapılmaktadır.
Ayrıca firmamızın bir diğer uzmanlık konusu olan derin kuyu (sondaj) ları ile ilgili olarak;
Kuyudan pompa çıkartma,
Kuyu geliştirme, temizleme,
Derin kuyu pompası onarımı,
Fizibilite raporlandırma gibi sondaj kuyuları için her türlü ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.
      
 
PERİYODİK BAKIM :
İşletmeniz, tesisiniz veya konutlarınızdaki tüm pompa, hidrofor, blower, kumanda sistemleri ve vb. ekipmanlar için periyodik bakım sözleşmesi talep edebilirsiniz. Periyodik bakım sözleşmesi yaptığımız tüm müşterilerimize öncelikli hizmet ve iskontolu yedek parça imkanı sunuyoruz. Periyodik bakım sözleşmesi işletme maliyetlerinizi düşürür ve ürünlerinizle ilgili tüm sorumluluğu firmamıza verir.
     
 
TEKNİK SERVİS HİZMETİ :
Menzil Elektrik olarak,  bünyemizde barındırdığımız markalar ile marka ve model ayrımı olmaksızın her türlü pompa, hidrofor, dalgıç, sirkülasyon, blower, elektrikli motor, kumanda kontrol panoları, vb. ekipmanlar konusunda teknik servis çağırabilir veya teknik servis merkezimizde ürünüzün onarımını yaptırabilirsiniz.
    
 
TEKNİK SERVİS MERKEZİ :
Yerinde onarımı mümkün olmayan ve / veya hafif sıfatlı her marka ürün için; ağır tamir bakım, onarım ve komple periyodik bakım ve revizyonu teknik servis merkezimizde sökme, takma, test işlemlerinden geçirilip müşterilerimize teslim edilir
        
 
 
MOTOR BOBİNAJ :
Endüstriyel tesislerin vazgeçilmez parçaları haline gelen A.C. ve D.C. elektrik motorların zarar görmeleri, makinalarınızın ve tesisin çalışma programlarının bozulmasına, buna bağlı olarak firmanın veya tesisin imalat düzenlerinin aksamasına yol açmaktadır.
Bu durum ciddi boyutlara varabilecek ekonomik zararlara sebebiyet vermektedir. Menzil Elektrik motor bobinaj konusunda da tecrübeli ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Teknik servisimize gelen arızalı elektrikli motorlar, piyasanın en kaliteli emaye bobin telleri ve izolasyon malzemesi ile sarılmakta, bu işlemlerin sonunda test ve deneme işlemlerinden geçirilip mümkün olan en kısa zamanda siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir
               
                  
 
Her güç ve marka  AC - DC
-Elektrikli Motor
-Doğru Akım Motorlar
-DC Kollektör (endüvi)
-Santrifüj Pompalar
-Paslanmaz Santrifüj Pompalar
-Hidrofor Sistemleri
-Yangın Pompaları
-Sıcak ve Soğuk Su Sirkülasyon Pompaları
-Endüstriyel Makinaların Pompaları
-Derin Kuyu (sondaj) Dalgıç Pompalar
-Drenaj, Atıksu ve Ağır Hizmet Dalgıç Pompaları
-Yüksek Basınç Pompaları, Vidalı Pompalar, Çamur Pompaları
-Blowerlar, Kuru ve Yağlı Vakum Pompaları
-Hava Diyaframlı Pompalar
-Fren, Kavrama ve Valf Bobinleri
-Havalandırma Sistemleri, Kompresörler ve Vinçler
-Kumanda Kontrol Panoları
-Kırıcı, Deliciler ve Matkaplar
-Elektrikli El Aletleri `nin
Tamir bakım onarım periyodik bakımları ve motor bobinajı (sarımı) firmamız bünyesinde standartlara uygun olarak yüksek kaliteli ürün ve malzemeler ile en hızlı ve en ekonomik şekilde yapılır.
 

 

 
 
Menzil Elektrik Mehmet Evci

Esenyurt / İstanbul / Türkiye

Telefon:
0555 962 18 18
 
 
E-Posta:
info@menzilelektrik.com
 
 
 
 
 
Ürünlerimizden
Google Adwords Internet Reklam, Sponsor Bağlantı Hizmeti